Obsługa Informatyczna

itc|Centrum Obsługi Biznesu ma przyjemność zaoferowania państwu kompleksowej obsługi informatycznej opartej o regularną współpracę z dbałością o Państwa zaplecze informatyczne. Pełna obsługa IT to zapewnienie ciągłości pracy i bezpieczeństwa Państwa danych.

Oferujemy:

  • outsourcing IT  (pełna obsługa Państwa firmy/instytucji)
  • tworzenie stron www
  • tworzenie sklepów i portali www
  • wizytówki www
  • reklama i marketing w sieci
  • hosting stron www

Doświadczenie itc| to ponad 9 lat wspierania przedsiębiorstw i rozwiązywania problemów informatycznych na terenie Opolszczyzny. Właściciel firmy został w 2013 roku najmłodszym ekspertem unijnym ds. e-usług Regionalnego Programu Operacyjnego. Dzięki wieloletniej współpracy z firmami i instytucjami działającymi w wielu branżach biznesu zdobyliśmy doświadczenie i umiejętności pozwalające nam na realizację wszelkich postawionych przed nami zadań.

Opiekujemy się komputerami, laptopami, serwerami, smartfonami oraz tabletami naszych klientów. Konfigurujemy je i dbamy o to by sprzęt nie przysparzał kłopotów ani nie „naciągał” właścicieli na dodatkowe koszty (np. konfiguracje oraz kontrola aplikacji i aktualizacji na służbowych smartfonach). Stawiamy na kontakt bezpośredni oraz budowanie trwałych relacji z klientem. Preferujemy wykonywanie usługi w siedzibie firmy klienta, dzięki temu możemy poznać lepiej działalność firmy i zadania wykonywane na poszczególnych stacjach roboczych, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej dopasować świadczone usługi i prowadzić efektywniejsze wsparcie naszych klientów.

Strony, portale i sklepy www wykonujemy w oparciu o najnowsze technologie wykorzystując markowe narzędzia i profesjonalne grafiki. Nasze strony dostosowane są do wymogów pozycjonowania i reklamowania się w sieci.

Na bieżąco monitorujemy zmiany w przepisach prawa dotyczących sfery IT i informujemy klientów o zmianach i obowiązkach jakie narzucają nowe regulacje na firmy korzystające np. z baz danych, stron internetowych czy oprogramowania (kontrolujemy zmiany w licencjach itd.)

Nie używamy „informatycznego żargonu”. W kontaktach z naszymi klientami stawiamy na wzajemne zrozumienie i wyczerpujące przekazanie informacji dla naszych użytkowników. Nie boimy się nowych wyzwań i nawet jeżeli spotkamy się z jakimś problemem po raz pierwszy, to i tak go rozwiążemy.

Państwa zadowolenie jest gwarancją naszej współpracy!

Kontakt

Powrót do strony głównej…